You are currently viewing ELFI LISTY I WIDEO OD ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

ELFI LISTY I WIDEO OD ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

  • Post author:

Dziecięca wiara w świętego Mikołaja to coś, co warto pielęgnować. Między innymi po to, aby nasze pociechy mogły cieszyć się na samą myśl o nadchodzących świętach Bożego Narodzenia. Pomocna w tym okaże się specjalna platforma Elfi.

SPERSONALIZOWANY LIST OD MIKOŁAJA

Okres świąteczny to dla dzieci czas szczególny. Choć za oknem nie zawsze mogą dostrzec śnieg, cieszą się szczególną atmosferą związaną z rodzinnymi spotkaniami, wspólnym gotowaniem i prezentami. Mniejsze bądź większe upominki stanowią dla nich przyjemne zwieńczenie świąt. Nic więc dziwnego, że już na miesiące przed gwiazdką nasze pociechy zastanawiają się, co tym razem przyniesie im święty Mikołaj. Jak wiadomo, często próbują go „naprowadzić” na konkretne produkty za sprawą listu, który ląduje w skrzynce bądź też na parapecie okna.

I choć w większości przypadków rzeczywistymi adresatami tych listów są rodzice, istnieją sposoby na to, aby list trafił prosto od Mikołaja. Taką możliwość zapewnia internetowa platforma Elfi, dzięki której kolejne święta okażą się dla Twojego dziecka czymś niezapomnianym.

W jaki sposób? Na przykład za sprawą listownej odpowiedzi od samego świętego Mikołaja. W jaki sposób to działa? Napisany przez dziecko list możesz wysłać właśnie do Elfi. Przygotowana zostanie spersonalizowana odpowiedź, którą firma prześle pod wskazany adres.

To jednak nie wszystko. O list od Mikołaja mogą postarać się sami rodzice. Elfi udostępnia bowiem specjalny szablon, w którym podasz imię dziecka, szczegółowe informacje i coś od siebie. Możesz zdecydować się na gotową treść (do wyboru jest jeden z 28 szablonów), którą następnie odpowiednio zmodyfikujesz. Na podstawie wprowadzonych informacji, święty Mikołaj przygotuje specjalny list, który wywoła uśmiech na twarzy dziecka. Znajdzie się na nim ręcznie odciskana złota pieczęć oraz podpis.

List zostanie wydrukowany na ozdobnym papierze z oryginalną grafiką i zapakowany w świąteczną kopertę. Całość jest wysyłana tradycyjną pocztą. Będzie to prawdziwa niespodzianka dla dziecka.

WIDEO OD MIKOŁAJA

Spersonalizowane listy to niejedyna usługa świadczona przez Elfi. Rodzice zdecydować mogą się również na film z imieniem i zdjęciami pociechy. Wideo może zostać dowolnie spersonalizowane. Święty Mikołaj, wprost ze swojego biura, zwróci się do dziecka po imieniu, przejrzy jego zdjęcia, doda coś od siebie (lub na podstawie informacji przekazanych przez rodziców), a następnie przekaże konkretne zalecenie, jakie pociecha powinna wykonać przed świętami. Wszystko to sprawia, że wideo od Mikołaja będzie wyjątkowe.

Wspomniane zalecenie to doskonały sposób na to, aby w pewien sposób wychować dziecko przez zabawę. Święty Mikołaj to bowiem postać, którą najmłodsi traktują z wyjątkowym szacunkiem. Skoro więc wystosuje specjalną prośbę do dziecka, rodzice mogą być pewni, że zostanie ona spełniona.

Spersonalizowany film otrzymasz na adres e-mail – możesz go pobrać i zostawić na pamiątkę. Będzie ona przypominała dziecku o tym wyjątkowym dniu. Co ważne, film przygotowywany jest zgodnie ze wskazanym wcześniej motywem. Do wyboru masz kilka filmów, kręconych z domu Mikołaja, spod choinki czy też w trakcie przygotowań do świąt. Dostępne są również specjalne materiały dla rodzeństwa, a nawet dla większych dzieci czy też osób dorosłych.

Wybór jest naprawdę bogaty. Wideo od Mikołaja to ciekawy prezent dla pociechy, a także sposób na pomaganie innym. Stwarzając film, wspierasz bowiem Fundację „Dzieciom Zdążyć z Pomocą”, której przekazywane są środki pieniężne.

WIADOMOŚĆ OD MIKOŁAJA – CZY WARTO?

Rodzice co roku zastanawiają się nad wyjątkowymi prezentami, które nie tylko okażą się w jakiś sposób przydatne, ale również staną się powodem do radości najmłodszych. Kolejne zabawki, gry bądź pieniądze mogą zostać uzupełnione przez spersonalizowany list lub wideo od Mikołaja. Będzie to dobry pomysł zwłaszcza w przypadku kilkulatków, które nadal wierzą, że otrzymują prezent od staruszka w czerwonym przebraniu.

Radość dzieci, których rodzice zdecydowali się na skorzystaniu z usługi platformy Elfi to najlepszy dowód na to, że taki prezent rzeczywiście ma sens. Wynika to między innymi z faktu, iż wiadomość od Mikołaja jest spersonalizowana. Nie będzie to tekst lub film, jakich pełno. Święty skieruje się bezpośrednio do dziecka, czym z pewnością pozytywnie je zaskoczy.

Tego typu usługa to dobry wybór także ze względu na sprawność realizacji. Elfi zapewnia dostarczenie listu do 10 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty. Filmy przesyłane są jeszcze szybciej. W przypadku płatności online, gotowe wideo znajdzie się na skrzynce e-mail nawet po godzinie. To jednak nie wszystko. Film może być bowiem dowolnie edytowany z poziomu konta użytkownika. Jest to doskonały sposób, aby zmienić przesłane zdjęcia lub podane informacje.

List także pozostawia rodzicom mnóstwo swobody. Wysyłany jest on do wszystkich krajów świata, dlatego nie musisz specjalnie przyjeżdżać do Polski. Jeśli przygotowana wiadomość od Mikołaja nie spełni oczekiwań, możesz skorzystać z opcji wzrostu środku w ciągu 180 dni od daty zaksięgowania wpłaty. Następuje to na zasadzie odstąpienia od umowy bez podawania przyczyny. Na Twoje konto zostanie przelana cała kwota zapłacona za usługę.

List od Mikołaja jest przygotowywany w wersji standardowej lub Gold – w tym przypadku możesz liczyć na dodatki w postaci dyplomu grzecznego dziecka, pocztówki, naklejki, a także koperty GOLD. Jeśli zaś chodzi o film, za dodatkową opłatą możesz zdecydować się na wyższą jakość nagrania – Full HD lub 4K.

Nie ma co ukrywać – wideo oraz list od Mikołaja to wyjątkowe prezenty gwiazdkowe, które zachwycą każde dziecko, które wierzy w Świętego. Ze względu na spersonalizowaną treści, okażą się one również wspaniałymi pamiątkami, do którego pociechy będą mogły wracać w przyszłości.