PROWADZENIE PROFILU GOOGLE PLUS

Chcesz wzmocnić świadomość swojej marki? Zależy Ci na poprawieniu widoczności swojej witryny

w wynikach wyszukiwarek internetowych? Pragniesz poszerzyć zasięg swoich usług?

Oferujemy założenie i prowadzenie Google +.

CO TO JEST GOOGLE PLUS?

Google Plus to serwis społecznościowy Google, z którego korzysta wiele firm i prywatnych użytkowników. To praktyczna platforma wspierająca działania marketingowe.

Google + to doskonały kanał komunikacji marketingowej, którego użytkownikami są głównie specjaliści i eksperci w swojej branży. Zamieszczana tam treść jest więc bogata i wartościowa merytorycznie, przez co podnosi zaufanie i rangę firmy posiadającej profil na Google +.
Zastanawiasz się, jak poprawić statystyki w swoim biznesie? Zleć nam założenie profilu Google + a następnie jego systematyczne prowadzenie.

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

Oferujemy zakładanie i systematyczne prowadzenie profilu Google + dla naszych klientów, które jest jednym z działań marketingowych oferowanych przez naszą agencję.

Systematycznie i profesjonalnie prowadzony profilowi Google +


analizujemy działania marketingowe podejmowane przez firmę,


poznajemy jej mocne strony,


zapoznajemy się z ofertą firmową,


określamy cel, jaki klient chce uzyskać,


łączymy wykonywaną przez nas usługę z innymi działaniami marketingowymi.

ZALETY GOOGLE +

Jeśli zastanawiasz się po co potrzebne jest Google plus Twojej firmie oto kilka argumentów świadczących o tym, że nie powinno się pomijać tego profilu w biznesie.  1. Użytkownikami Google Plus są przede wszystkim specjaliści i eksperci w swojej branży. Posiadając profil w serwisie społecznościowym Google Plus otrzymujesz dostęp do kontaktów biznesowych.
     

  2. Zamieszczane w Google + treści są bogate merytorycznie. To pozwala poszerzać swoją wiedzę. Publikując takie wpisy zwiększasz rangę swojego biznesu, stajesz się bardziej wiarygodny, a tym samym godny zaufania. Przekonując do siebie innych użytkowników Google Plus zyskujesz przewagę konkurencyjną.
     

  3. Profil Google Plus ułatwia promowanie marki. Funkcja „Społeczności” w Google + pozwala tworzyć użytkownikom kręgi zainteresowań zwiększając tym samym szanse na dotarcie do szerszej grupy odbiorców.
     

  4. Obecność w serwisie społecznościowym Google Plus jest przydatna w promowaniu witryny i poprawianiu jej widoczności w wynikach wyszukiwarek internetowych. Google Plus to serwis stworzony przez Google, dlatego systematycznie i profesjonalnie prowadzone profile na Google Plus cieszą się szybką indeksacją. Strony internetowe powiązane z domeną zgodnie z algorytmami Google wyświetlane są wyżej w stosunku do stron o podobnej tematyce nie praktykujących zaleceń.

„Stwierdziliśmy, że informacje można wyszukiwać lepiej. Poczyniliśmy prostą obserwację, że nie wszystkie strony są takie same. Niektóre są ważniejsze.” Sergey Brin

Budowanie świadomości marki i społeczności, kierowanie ruchu do stron internetowych, poznawanie potrzeb oraz opinii na temat firmy i branży, wzmacnianie widoczności witryny w sieci to zalety prowadzenia profilu w serwisie społecznościowym Google +.

Profil ten umożliwia również zintegrowanie z innymi usługami Google: gmail, Google Play, Google maps. Dzięki temu użytkownicy otrzymują informację o lokalizacji firmy oraz dane kontaktowe. Dzięki temu dotarcie do Ciebie jest jeszcze łatwiejsze.

Jesteś zainteresowany założeniem i prowadzeniem profilu w serwisie Google Plus?

Napisz do nas e-mail: agencja@mocslowa.pl

lub zadzwoń: 793 77 22 39