ARTYKUŁY SPONSOROWANE

Chcesz zaprezentować swoją ofertę nie tylko na firmowej stronie internetowej? Interesuje Cię pozyskiwanie nowych klientów? Postaw na artykuły sponsorowane! Dzięki nim Twoja grupa docelowa dowie się o nowościach, zaletach Twoich produktów lub marce i jej atutach.

CO TO JEST ARTYKUŁ SPONSOROWANY?

Artykuł sponsorowany to rodzaj reklamy natywnej promujący usługę, produkt, firmę. Najczęściej zamieszczany jest on w serwisach internetowych, gazetach, czasopismach a jego obiektywny charakter sprawia, że nie jest on odbierany przez czytelników jako nachalna forma reklamy. To wzmacnia wizerunek marki i buduje pozytywne z nią skojarzenia.

Artykuł sponsorowany może mieć charakter:

reklamowy – promuje produkt, usługę, firmę w bezpośredni sposób, ukazuje też realne korzyści produktu i praktyczne jego zastosowanie,

ogólny – omawia zagadnienie i nawiązuje do firmy, jej usług czy produktów w sposób niebezpośredni, jednak mający charakter marketingowy i perswazyjny,

ekspercki – opisuje zagadnienie z poziomu specjalisty, dlatego może przytaczać czyjąś wypowiedź lub mieć formę wywiadu.

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

Agencja content marketingowa MOC SŁOWA proponuje usługę pisania profesjonalnych artykułów sponsorowanych o charakterze reklamowym, ogólnym lub eksperckim będących skutecznym sposobem na promowanie firmy.


Nasze artykuły sponsorowane są:


poprawne pod względem językowym,


wartościowe merytorycznie,


napisane przystępnym językiem,


unikalne w swojej konstrukcji,


czytelnie i przejrzyście zaprezentowane.


Poza samym pisaniem artykułów sponsorowanych oferujemy również możliwość ich publikacji na tematycznie powiązanych witrynach internetowych. Zamieszczenie w nich linku do strony zwiększa ruch na stronie oraz wzmacnia świadomość marki.

ZALETY ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Profesjonalny artykuł sponsorowany jest bezstronny, ukazuje jednak realne korzyści skłaniające do podjęcia decyzji zakupowej. Cechą charakterystyczną dobrze napisanego artykułu sponsorowanego jest również:


przyciągnięcie uwagi,


wzbudzenie zainteresowania,


przekonanie do skorzystania z oferty,


skłonienie do działania.

„Potrzeba 20 lat, aby zbudować reputację i zaledwie 5 minut, by ją zniszczyć.” – Warren Buffet

ARTYKUŁY SPONSOROWANE CENNIK

Koszt napisania artykułu sponsorowanego ustalany jest indywidualnie i zależy między innymi od: obszerności zlecenia,tematyki i branży, długości tekstu.

Jesteś zainteresowany profesjonalnymi artykułami sponsorowanymi, które wzmocnią wizerunek Twojej firmy? Napiszemy je dla Ciebie.

Napisz do nas e-mail: agencja@mocslowa.pl

lub zadzwoń: 793 77 22 39