COPYWRITING E-COMMERCE

Sprzedaż w internecie stale rośnie. Nie zauważasz tego w swoich statystykach?
Jest na to rada – zmień treść na stronie! Zapoznaj się z naszą ofertą.

COPYWRITING DLA SKLEPÓW INTERNETOWYCH

Sklepy internetowe są dla nas niezwykle przydatne. Pozwalają zaoszczędzić czas, zapoznać się z ofertami różnych marek bez konieczności wychodzenia z domu. Co ważne, są otwarte 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Umożliwiają więc nie tylko stałą obsługę, ale również zamówienie i dostarczenie towaru pod wskazany adres. Jeśli zatem przyjdzie nam do głowy zrobić komuś prezent, możemy zamówić towar i wysłać go gdziekolwiek tylko chcemy.
Co decyduje o wyborze? W dużej mierze prezencja sklepu, na którą składa się przede wszystkim content, w tym przejrzyście i czytelnie zaprezentowana oferta, skuteczne hasła reklamowe, ciekawe przedstawienie marki, zrozumiałe i łatwe w odbiorze komunikaty.

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

Sklep internetowy to miejsce, które powinno być przyjazne i przydatne dla użytkownika. Przygotowując więc treść do sklepu internetowego w pierwszym etapie przeprowadzamy analizę grupy docelowej i poznajemy jej potrzeby. To pozwala nam zaprezentować ofertę sklepu tak, by spotkała się ona z uznaniem Klientów.


W ramach usługi copywriting e-commerce oferujemy między innymi:


pisanie chwytliwych haseł reklamowych zachęcających do składania zamówień,


redagowanie ciekawych opisów produktów o charakterze perswazyjnym,


pisanie zrozumiałych komunikatów wzmacniających wizerunek sklepu internetowego w oczach klientów,


stworzenie ciekawej historii na temat marki, której celem jest zwiększenie zainteresowania kupujących.

DLACZEGO MY?

Jesteśmy agencją content marketingową, która każdego dnia pracuje ze słowem. Specjalizujemy się nie tylko w pisaniu treści dla naszych klientów, ale również w przygotowywaniu dla nich stosownych narzędzi. Tworzymy strony i sklepy internetowe, aplikacje webowe i aplikacje mobilne, oferujemy ich promowanie w wyszukiwarkach internetowych.


Znamy potrzeby klientów, jak i właścicieli sklepów. Nasze realizacje są:


przyjazne dla użytkownika – dbamy o spójny wizerunek, czytelność, przejrzystość oraz intuicyjność w sklepie, oferujemy wsparcie przy projektowaniu graficznym z uwzględnieniem UX,


zaprojektowane z myślą o osiąganiu wysokich pozycji w wyszukiwarkach internetowych – tworzymy unikalną, wartościową i przydatną dla użytkownika treść zgodnie z zaleceniami Google.

„Niech Twój marketing będzie tak przydatny, że ludzie będą chcieli za niego płacić.” Jay Baer

REALIZACJE I CENNIK

Każde zlecenie traktowane jest indywidualnie a na cenę końcową ma wpływ między innymi jego obszerność, tematyka, stopień zaangażowania naszej agencji w projekt.

Masz dobry produkt, który chcesz sprzedawać w sieci? Chcesz poprawić wyniki sprzedaży w swoim sklepie internetowym? Napiszemy je dla Ciebie.

Napisz do nas e-mail: agencja@mocslowa.pl

lub zadzwoń: 793 77 22 39