LOKALIZACJA STRON INTERNETOWYCH

Potrzebujesz tłumaczenia swojej strony internetowej na inne języki? Chcesz wejść na obce rynki ze swoją ofertą?

Oferujemy lokalizację językową, która obejmuje nie tylko tłumaczenie treści, ale również adaptację treści na potrzeby rynku.

CO TO JEST LOKALIZACJA STRONY INTERNETOWEJ?

Indywidualne podejście do klienta sprawia, że coraz częściej firmowe strony internetowe są stronami wielojęzycznymi umożliwiającymi poznanie oferty po wybraniu swojego rodzimego języka. To wielkie udogodnienie a zarazem możliwość dotarcia do szerszej grupy potencjalnych klientów. Wiąże się to jednak z koniecznością profesjonalnego dostosowania strony do danej grupy docelowej. Tu nie wystarczy samo przetłumaczenie treści. Konieczne jest również jej dostosowanie do rynku z uwzględnieniem warunków językowych, kulturowych oraz technicznych.

Lokalizacja językowa strony internetowej to zatem coś więcej niż samo jej przetłumaczenie. Obejmuje tłumaczenie treści oraz adaptację tekstu na potrzeby lokalnego rynku. Uwzględnia analizę językową tekstu docelowego, co gwarantuje, że odbiorca zrozumie przekaz, który będzie jednocześnie zgodny ze specyfiką jego kultury.

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

Przygotowując treści na strony internetowe bierzemy pod uwagę grupę docelową, do której jest ona kierowana. Jednocześnie uwzględniamy warunki kulturowe, językowe i techniczne użytkowników strony.

Oferujemy:


lokalizację stron internetowych w języku polskim – tłumaczenie stron internetowych z języków obcych na język polski z adaptacją treści na potrzeby rynku polskiego, przygotowanie treści w języku polskim oraz jej opracowanie z uwzględnieniem potrzeb polskiego użytkownika,


lokalizację stron internetowych w ponad 40 językach – tłumaczenie stron internetowych na ponad 40 języków, z adaptacją treści na potrzeby danego rynku.


ZALETY LOKALIZACJI STRONY INTERNETOWEJ

Chcąc wejść na obce rynki ze swoją ofertą warto zaproponować grupie docelowej ich wersję językową. To wzmacnia rangę marki, wzbudza zaufanie, tworzy pozytywny wizerunek marki. Warunkiem sukcesu jest jednak profesjonalne opracowanie treści i jej adaptacja do potrzeb rynku. Tylko takie rozwiązanie gwarantuje zaistnienie w głowach potencjalnych klientów na obcych rynkach.

Lokalizacja językowa strony internetowej obejmuje również optymalizację treści pod wyszukiwarki internetowe. Pozwala to uzyskać przewagę konkurencyjną oraz wysoki ranking w wyszukiwarkach internetowych.

„Treść to wszystko, co podnosi jakość życia klienta.” Avinash Kaushik

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG?

Jesteśmy agencją content marketingową wykorzystującą MOC SŁOWA do promowania i wzmacniania wizerunku naszych klientów. Bierzemy pod uwagę grupę docelową umiejętnie dobierając treść do powierzonych nam zadań. Jesteśmy rzetelni, dlatego powierzone nam zlecenia spełniają swoje funkcje. Wspomagamy swoich klientów przekazując wkład indywidualny. Oferujemy wsparcie marketingowe wzmacniające świadomość marki, budujące przewagę konkurencyjną oraz pozwalające zaistnieć w wysokich pozycjach w wyszukiwarkach internetowych.

Chcesz przetłumaczyć swoją stronę na obce języki? Zależy Ci na dostosowaniu treści do specyfiki rynku?

Skorzystaj z lokalizacji stron internetowych i podbijaj zagraniczne rynki.

Napisz do nas e-mail: agencja@mocslowa.pl

lub zadzwoń: 793 77 22 39