USŁUGI DTP – PRZYGOTOWANIE DO DRUKU

Potrzebujesz profesjonalnego przygotowania materiału do druku? Interesuje Cię zamówienie ulotek, katalogów, folderów od podstaw, czyli z opracowaniem treści i grafiki? Nasza usługa DTP jest dla Ciebie!

DTP – CO TO JEST?

DTP to skrót pochodzący od słów „desktop publishing” oznaczających czynności związane z przygotowaniem materiału do druku. W skład tej usługi wchodzi między innymi: opracowanie graficzne, skład tekstu i grafiki, obróbka tekstowo-graficzna dokumentu przeznaczonego do druku, w tym skład i łamanie tekstu.

U nas usługa ta może również obejmować tłumaczenie treści, jej korektę lub jej przygotowanie, czyli napisanie treści na potrzeby danego projektu, np. napisanie treści na ulotki, stworzenie sloganów, haseł reklamowych, nazw dla produktów czy usług, przygotowanie treści do katalogów produktowych czy innych materiałów wymagających przygotowania contentu o różnym charakterze.

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

W ramach usługi DTP oferujemy nie tylko przygotowanie materiału do druku pod kątem jego graficznej obróbki. W ramach swojej usługi naszym klientom proponujemy również

przygotowanie zawartości pisemnej, czyli:


przygotowanie treści na ulotki,


przygotowanie treści do katalogów produktowych,


opracowanie zawartości do kalendarzy firmowych,


przygotowanie treści na materiały reklamowe,


opracowanie sloganów, haseł reklamowych, nazw produktów, usług (naming).oraz przygotowanie graficzne materiału do druku, w tym:


skład tekstu i grafiki,


obróbka tekstowo-graficzna,


skład i łamanie tekstu.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ AGENCJĘ?

Jesteśmy agencją content marketingową, która uwielbia uczestniczyć we wzmacnianiu wizerunku swoich klientów. Przygotowując treści czy to na stronę internetową, czy pisząc opisy produktów do sklepów internetowych, czy tworząc plan i realizując go w odniesieniu do prowadzenia bloga firmowego, widzimy, jak wiele możemy jeszcze zrobić, by uzyskać spójny przekaz marketingowy. To czysta przyjemność, a jeśli pracuje się z przyjemnością, powstają świetne realizacje.

Usługa DTP, którą Państwu oferujemy powstała z potrzeby naszej i naszych klientów. Sami wiemy, jak ważne są materiały drukowane. Wizytówka, papier firmowy, katalog, ulotka, gadżety reklamowe. To one wzmacniają wizerunek marki i budują pozytywne relacje z grupą docelową. Zachęcają do działania i skorzystania z oferty. Pozwalają zaistnieć na rynku i uzyskać przewagę konkurencyjną.

„Potrzeba twórczości, tj. narzucania otoczeniu swej wizji świata, jest jedną z zasadniczych cech człowieka.” Antoni Kępiński

DAJ SIĘ POZNAĆ!

Dotrzyj do swojej grupy docelowej profesjonalnie opracowanymi materiałami reklamowymi. Wykonamy je dla Ciebie od podszewki – napiszemy treść, dokonamy obróbki graficznej, przygotujemy materiał do druku. Możemy również przekazać zlecenie do druku. A Ty? Odbierzesz gotową paczkę mając przez cały czas kontrolę nad projektem.

Wiemy, jak ważne jest profesjonalne przygotowanie materiału do druku.

Zadbamy o jego wysoką wartość merytoryczną i graficzną. Jesteś zainteresowany?

Napisz do nas e-mail: agencja@mocslowa.pl

lub zadzwoń: 793 77 22 39