TANIE STRONY INTERNETOWE WORDPRESS

Potrzebujesz taniej i dobrej strony internetowej? Chcesz zaprezentować swoją ofertę w sieci i mieć możliwość samodzielnego zarządzania swoją stroną internetową?

Oferujemy profesjonalne strony internetowe WordPress.

CO TO JEST WORDPRESS?

WordPress to system zarządzania treścią, z angielskiego CMS (Content Management System), zaprojektowany z myślą o obsłudze blogów. Z analizy rynku przeprowadzonej w 2017 roku przez W3Techs wynika, iż 27,6% stron na świecie wykonanych jest właśnie na WordPressie. Jest to zasługą jego licznych zalet, do których należą przede wszystkim łatwość obsługi oraz intuicyjny panel zarządzania. Jego atutem jest z kolei to, iż umożliwia on między innymi aktualizowaniae postów i portfolio czy wprowadzanie nowych produktów. WordPress umożliwia zrobienie sklepu internetowego, strony firmowej, bloga firmowego.

Co jest potrzebne, by strona internetowa działała?

Aby Twoja strona internetowa była widoczna w sieci potrzebujesz między innymi domeny, czyli adresu strony, np. mocslowa.pl. Kiedy już ją posiadasz, konieczne jest kupienie serwera, dzięki któremu Twoja strona będzie wyświetlała się użytkownikom internetu. To opłata roczna, której wysokość wynosi około 150 zł. Wydatku tego nie ponoszą nasi klienci. Mając na uwadze bezpieczeństwo stron internetowych trzymamy je na naszych serwerach a klienci są zwolnieni z tej opłaty.

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

Jesteśmy agencją content marketingową. Specjalizujemy się w kreowaniu wizerunku naszych Klientów w internecie.

Oferujemy między innymi:


projektowanie i wykonywanie tanich stron internetowych WordPress,


optymalizację SEO strony internetowej,


pomoc w wyborze domeny,


pisanie treści na strony internetowe,


pisanie treści do sklepów internetowych,


prowadzenie bloga firmowego,


prowadzenie profili na Facebooku,


przeszkolenie w prowadzeniu strony internetowej (szkolenie z zarządzania panelem),


działania marketingowe promujące stronę internetową w wynikach wyszukiwarek internetowych,


wzmacnianie wizerunku firmy w internecie,


projektowanie logo i innych elementów identyfikacji wizualnej.


DLACZEGO WORDPRESS?

WordPress posiada wiele zalet, które sprawiają, że jest on tak popularny. Niektóre z nich to:


łatwość obsługi – obsługa strony wykonanej na WordPressie nie wymaga znajomości kodu PHP czy HTML. Aby zainstalować szablon lub wtyczkę wystarczy je wybrać a następnie zainstalować,


dobre wsparcie techniczne – społeczność użytkowników WordPressa jest duża, dlatego pomocne są fora dyskusyjne,


szeroki wybór wtyczek – ze względu na dużą ilość wtyczek WordPress został uznany za CMS a nie jako skrypt do blogowania, większość wtyczek jest darmowa,


szablony do wyboru – darmowe i płatne szablony umożliwiają zmianę wyglądu strony,


zarządzanie menu – rozbudowane zarządzanie menu umożliwia jego dopasowanie do potrzeb, w tym podział na strony czy kategorie,


dodatkowe pola – WordPress umożliwia dodawanie pól w formularzach, dzięki którym podstrony czy wpisy na blogu mogą posiadać dodatkowe kategorie, etykiety, opisy.

DLACZEGO MY?

Strony internetowe wykonujemy od początku istnienia internetu w Polsce. Znamy potrzeby rynku i grupy docelowej. Jesteśmy na bieżąco z trendami, dlatego projektujemy nowoczesne, profesjonalne, responsywne, intuicyjne i przejrzyste strony internetowe. Naszych klientów wspomagamy skutecznymi działaniami marketingowymi, które pozwalają im wzmacniać swoją pozycję i uzyskiwać przewagę konkurencyjną.

Chcesz, abyśmy wykonali dla Ciebie nowoczesną stronę internetową w dobrej cenie?

Napisz do nas e-mail: agencja@mocslowa.pl

lub zadzwoń: 793 77 22 39