PROJEKTOWANIE KATALOGÓW REKLAMOWYCH

Potrzebujesz katalogu reklamowego, który wspomoże sprzedaż Twojego asortymentu? A przy okazji wzmocni też świadomość marki?
MOC SŁOWA jest ogromna. Wykorzystaj ją w swoim biznesie.

PROJEKTOWANIE KATALOGÓW PRODUKTOWYCH

Katalog reklamowy to forma kontaktu z klientem. Umożliwia zaprezentowanie oferty, buduje wizerunek firmy, pozwala utrzymać relacje z odbiorcą przez długi czas. Katalogi firmowe są lubianą formą reklamy, której klienci nie wyrzucają od razu do kosza. To sprawia, że zawartość w nich zaprezentowana przez długi czas może zachęcać do skorzystania z oferty.

Katalogi reklamowe promują produkt i markę, dlatego są one powszechnie wykorzystywaną formą reklamy. Ich uniwersalny charakter sprawia, że pozostają aktualne przez długi czas. Prowadzisz biznes i chcesz, by o Twojej ofercie dowiedziało się jeszcze więcej klientów? Postaw na profesjonalny projekt katalogu reklamowego swojej firmy. Poszerzaj krąg klientów.

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

Sukces katalogu reklamowego tkwi w dobrym projekcie. Każdy z nas lubi wertować kolejne kartki zatrzymując wzrok na atrakcyjnych stronach. Bo dobry katalog przyciąga uwagę i zachęca do skorzystania z oferty. Wzmacnia też wizerunek marki i buduje długotrwałe relacje. Nie zwykliśmy przecież wyrzucać ładnych rzeczy.

Katalog reklamowy to połączenie grafiki z tekstem. I choć pierwsze skrzypce gra tu obraz, nie może się w nim obejść bez słów. Oferujemy więc całościowe opracowanie katalogu z przygotowaniem treści oraz grafiki. Dzięki temu możesz mieć pewność, że przygotowany przez nas materiał jest spójny, wartościowy i atrakcyjny w każdym detalu.

Chcesz, by Twój firmowy katalog spotkał się z uznaniem grupy docelowej? Skontaktuj się z nami. Przygotujemy profesjonalny katalog reklamowy, który wyróżni Twoją firmę na tle konkurencji.

JAK ODBYWA SIĘ PROJEKTOWANIE KATALOGÓW REKLAMOWYCH?

Większość z nas jest wzrokowcami a podczas wyboru oferty kierujemy się jej atrakcyjnością. Projektowanie katalogów firmowych odbywa się w kilku etapach. Jesteś zainteresowany jego wykonaniem? Poznaj szczegóły projektowania katalogów firmowych w naszej agencji.


 1. Kontaktując się z nami przekazujesz nam najważniejsze informacje potrzebne do opracowania zarysu katalogu oraz główne zadania, jakie ma spełniać katalog, np. zaprezentowanie oferty produktowej.
   

 2. Na podstawie otrzymanych od Ciebie informacji przedstawiamy Ci ofertę oraz warunki współpracy. Po zaakceptowaniu warunków oraz ustaleniu szczegółów przechodzimy do prac projektowych.
   

 3. Gromadzimy niezbędne materiały, analizujemy grupę docelową, poznajemy specyfikę branży. Otrzymujemy od Ciebie niezbędne materiały, np. zdjęcia produktowe.
   

 4. Przygotowujemy content, tworzymy treść, projektujemy layout.
   

 5. Wysyłamy projekt do akceptacji.
   

 6. Wprowadzamy poprawki, formatujemy treść, przesyłamy projekt do ponownego wglądu i akceptacji.
   

 7. Przygotowujemy katalog do druku.
   

 8. Przesyłamy katalog w postaci plików gotowych do druku, z możliwością dostarczenia pliku źródłowego.
   

 9. Na życzenie Klienta nadzorujemy druk katalogów.

„Wiele rzeczy małych stało się wielkimi, tylko dzięki odpowiedniej reklamie.” Mark Twain

PROFESJONALNY KATALOG REKLAMOWY – DLACZEGO WARTO?

Katalog reklamowy powinna cechować dobra prezencja. Składa się na nią skrupulatnie dobrana kolorystyka oraz przejrzyście sformatowana treść, które czynią wnętrze przejrzystym i atrakcyjnym. Profesjonalnie zaprojektowany katalog firmowy tworzy spójny wizerunek marki, gwarantuje jego wzmocnienie i utrzymanie relacji z grupą docelową.

Profesjonalne projektowanie katalogu firmowego uwzględnia analizę targetu, opracowanie zrozumiałego języka komunikatów spójnego z zamieszczoną w nim grafiką. Tu liczy się każdy szczegół, dlatego niedopuszczalne są jakiekolwiek potknięcia czy błędy.

Zastanawiasz się, gdzie zamówić katalog reklamowy dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami.

Wykonamy dla Ciebie nie tylko projekt graficzny. Napiszemy również atrakcyjną treść.

Napisz do nas e-mail: agencja@mocslowa.pl

lub zadzwoń: 793 77 22 39