TŁUMACZENIA PISEMNE

Potrzebujesz profesjonalnego tłumaczenia dokumentów medycznych, specyfikacji technicznych, materiałów reklamowych lub innych treści?

Oferujemy pisemne tłumaczenia specjalistyczne, techniczne, przysięgłe, audiowizualne.

TŁUMACZENIA PISEMNE

Aby tłumaczenie zostało wykonane profesjonalnie, muszą pracować nad nim osoby nie tylko perfekcyjnie znające dany język, ale również specyfikę danego zagadnienia. Dokonując tłumaczenia powierzonych nam treści oddajemy je dlatego w ręce doświadczonych lingwistów oraz ekspertów w danej dziedzinie. W dalszej kolejności materiał trafia do Native Speakerów, którzy zajmują się jego ewentualną korektą oraz dostosowaniem go do grupy docelowej. Dzięki temu tłumaczone treści są nie tylko rzetelnym, ale i zrozumiałym przekładem.

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

Oferujemy pisanie treści w języku polskim a następnie ich tłumaczenie na inne języki. Proponujemy również tłumaczenia dostarczonych nam treści w ponad 40 językach.

Usługa tłumaczeń obejmuje:


tłumaczenia treści o różnym charakterze z języka polskiego na inne języki (ponad 40 języków),


tłumaczenia treści w obrębie różnych języków, np. z hiszpańskiego na angielski, z włoskiego na niemiecki, z niemieckiego na polski i angielski.


W naszej ofercie między innymi:


lokalizacja stron internetowych – tłumaczenia stron internetowych z adaptacją treści do potrzeb rynku,


lokalizacja oprogramowania – tłumaczenia aplikacji webowych, mobilnych z adaptacją treści do potrzeb grupy docelowej,


tłumaczenia pisemne – tłumaczenia treści o różnym charakterze i tematyce,


tłumaczenia specjalistyczne – tłumaczenia treści z różnych dziedzin z gwarancją precyzyjnego przekładu językowego i merytorycznego,


tłumaczenie techniczne – tłumaczenia instrukcji obsługi urządzeń i maszyn, atestów, certyfikatów, katalogów produktowych,


tłumaczenia przysięgłe – tłumaczenia dokumentacji medycznej, prawno-sądowniczej, firmowej, samochodowej,


tłumaczenia audiowizualne – tłumaczenia obejmujące wykonanie dubbingu, napisów, techniki voice-over.


DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z OFERTY TŁUMACZEŃ PISEMNYCH?

Wiemy, jak bardzo ważny jest prawidłowy dobór słów w przekazywaniu komunikatów. Zdajemy sobie sprawę, jak istotne jest rzetelne tłumaczenie treści na i z innych języków. Jesteśmy świadomi konieczności precyzyjnego wykonania tłumaczeń specjalistycznych i tłumaczeń technicznych. Oferując naszym klientom usługę tłumaczeń pisemnych dostarczanych nam treści powierzamy je doświadczonym lingwistom oraz Native Speakerom.

„Jeden język ustawia Cię w korytarzu życia. Dwa języki otwierają każde drzwi po drodze.” – Frank Smith

CENNIK TŁUMACZEŃ

Każdy materiał wyceniany jest indywidualnie, w zależności od jego specyfiki. Koszt przetłumaczenia treści wyceniamy na podstawie otrzymanych informacji. Aby go podać:


podajesz rodzaj tłumaczenia i język przekładu, np. tłumaczenie przysięgłe z języka niemieckiego na język polski,


przesyłasz niezbędne informacje potrzebne do wyceny zlecenia, np. dołączasz instrukcję obsługi podając informację o tym, na jaki język lub na jakie języki ma zostać przetłumaczona.

Gdzie wykonać tłumaczenie specjalistyczne, przysięgłe, techniczne? Skontaktuj się z nami.

Napisz do nas e-mail: agencja@mocslowa.pl

lub zadzwoń: 793 77 22 39