KAMPANIE E-MAILINGOWE

Chcesz utrzymywać stały kontakt z Klientem i dostarczać mu ciekawe treści bezpośrednio na jego skrzynkę pocztową?
Skorzystaj z usługi kampanie e-mailingowe i ciesz się jeszcze większym zainteresowaniem swojej oferty.

NA CZYM POLEGAJĄ KAMPANIE E-MAILINGOWE?

Każdego dnia otwierasz skrzynkę pocztową, by sprawdzić swoje wiadomości. Tak robi niemal każdy użytkownik. Jak możesz to wykorzystać w swoim biznesie? Decydując się na przeprowadzenie kampanii e-mailingowej. Dzięki niej grupa Twoich potencjalnych klientów otrzyma wiadomość, która, jeśli będzie przygotowana profesjonalnie, zostanie otworzona i wyświetlona na ekranach ich urządzeń. Strategia kampanii e-mailingowej powinna być więc solidnie zaplanowana, gdyż to decyduje o jej powodzeniu.

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

Oferujemy przeprowadzenie kampanii e-mailingowej z opracowaniem:


chwytliwego tytułu mailingu, który zwiększy zainteresowanie wiadomością,


unikalnej treści wzmacniającej rangę marki, usługi, produktu,


graficznym wysyłanej wiadomości, by przyciągnąć uwagę użytkownika.

Proponujemy cykliczność mailingu, personalizację wysyłki wiadomości mailingowych, śledzenie wyników kampanii, raportowanie i analizę efektów kampanii e-mailingowej.

ZALETY KAMPANII E-MAILINGOWYCH

Podstawowym atutem kampanii e-mailingowych jest możliwość realizowania postawionych celów biznesowych. Z poczty elektronicznej korzysta niemal każdy użytkownik internetu, dlatego ten rodzaj marketingu daje nam duże możliwości. Co więcej, należy do jednej z najtańszych i najefektywniejszych form reklamy. Zapewnia stały kontakt z klientem, zwiększa rozpoznawalność marki i umożliwia szybkie dotarcie i zaprezentowanie oferty grupie potencjalnych klientów. Sukces kampanii e-mailingowej tkwi w profesjonalnym opracowaniu strategii kampanii oraz contentu, którego zadaniem jest zwrócenie uwagi użytkownika już na etapie wyświetlenia samego tytułu wiadomości.


„Kiedy zaczniesz od tego, co liczy się dla klienta, będziesz mieć prawo do jego uwagi.” Jake Sorofman

REALIZACJE KAMPANII E-MAILINGOWYCH

Zajmujemy się opracowywaniem contentu dla swoich klientów oraz marketingiem przygotowanej przez nas treści. Jedną z możliwości jest stworzenie contentu na potrzeby kampanii e-mailingowej. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie. Pod uwagę bierzemy ogólną współpracę, a więc zakres powierzonych nam działań, zasięg kampanii, jej cykliczność, wybrane opcje.

Wykorzystaj możliwości internetu. Skorzystaj z kampanii e-mailingowej, która w szybki sposób umożliwi Ci dotarcie do wielu potencjalnych klientów.
Daj się poznać.
Zwiększ swój zasięg i ruch na stronie.

Napisz do nas e-mail: agencja@mocslowa.pl

lub zadzwoń: 793 77 22 39