SOCIAL MEDIA MARKETING

Chcesz zwiększyć zainteresowanie swoim brandem? Zależy Ci na zaangażowaniu jeszcze szerszej grupy docelowej?
Twoim celem jest wzmocnienie pozytywnego wizerunku swojej marki w sieci?
Pomożemy Ci to uzyskać przeprowadzając skuteczny marketing w Social Media.

SOCIAL MEDIA MARKETING

Obecność profilu firmowego (fan page`a) na portalu społecznościowym to doskonała okazja do zaprezentowania swojej marki. To także możliwość na poszerzenie grona swoich potencjalnych klientów, zwiększenie zasięgu profilu oraz wzmocnienie wizerunku marki. Skuteczne zarządzanie profilem wymaga jednak znajomości zasad mających na celu profesjonalne prowadzenie kampanii w Social Media. Tu liczy się kreatywność, pomysłowość oraz skuteczna technika. Z nimi znacznie łatwiej osiągnąć zamierzone cele. A że Social Media Marketing związany jest mocno z content marketingiem uruchomiliśmy usługę zakładania i prowadzenia profili firmowych na Facebooku.

JAK MOŻEMY CI POMÓC?

Rosnąca popularność serwisów społecznościowych sprawia, że są one doskonałym narzędziem marketingowym dla firm. Naszym Klientom oferujemy dlatego zakładanie profili firmowych oraz systematyczne prowadzenie firmowych fanpage`y.

Wiemy jak ważny jest profesjonalny content, dlatego dbamy o wartościowy przekaz mający na celu:


zwiększanie zainteresowania fanpage`m,


wzmacnianie wizerunku firmy,


poszerzanie grona fanów,


angażowanie grupy docelowej,


przekazywanie treści reklamowej,


wpływanie na pozytywny odbiór marki i jej produktów.

ZALETY POSIADANIA FIRMOWEGO FANPAGE`A

Firmowa strona w serwisie społecznościowym, np. na Facebooku przynosi szereg korzyści. Przede wszystkim pozwala w szybki sposób dotrzeć z komunikatem do osób obserwujących firmowego fanpage`a. Tworząc więc aktywujące grupę docelową wpisy na Facebooka dbamy również o to, by grupa fanów stale się poszerzała. Pozyskiwanie fanów na Facebooku zwiększa zasięg firmowej oferty.

W obrębie swoich usług proponujemy również przeprowadzanie kampanii reklamowych Facebook Ads, która daje możliwość targetowania fanów i docierania z reklamą do wybranej grupy docelowej.

„Każdy może mieć pomysł. To egzekucja pomysłu przyciągnie do Ciebie innych ludzi chętnych do pracy nad Twoim pomysłem.” – Jack Dorsey

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG?

Jesteśmy agencją content marketingową wykorzystującą MOC SŁOWA do wzmacniania wizerunku naszych klientów. Oferujemy tworzenie profesjonalnej treści spełniającej określone zadania praz systematyczne prowadzenie fanpage`a. Gwarantujemy unikalność, wysoką jakość, przejrzystość, czytelność i przydatność stworzonego przez nas contentu.

Potrzebujesz profesjonalnego prowadzenia firmowego fanpage`a, które usprawni komunikację z Twoją grupą docelową?

Napisz do nas e-mail: agencja@mocslowa.pl

lub zadzwoń: 793 77 22 39