WYKONYWANIE STRON INTERNETOWYCH

Potrzebujesz profesjonalnej i nowoczesnej strony internetowej, która wzmocni Twoją pozycję i wyróżni Twoją markę?

Przygotujemy ją dla Ciebie. Zadbamy o każdy szczegół, również o treść.

NOWOCZESNE STRONY INTERNETOWE

Strona internetowa to ważny element każdego biznesu. To ona decyduje o naszym wizerunku w sieci a więc i o odbiorze marki przez użytkownika będącego potencjalnym klientem. Chcesz wypaść dobrze? Zadbaj o swoją stronę internetową. Zaprezentuj się na niej z jak najlepszej strony, bądź pomocny i przydatny. Nie zapominaj też o potrzebach współczesnego użytkownika, który korzysta obecnie nie tylko z komputera, ale również z mobilnych urządzeń. Zapewnij sobie przewagę konkurencyjną, bądź oryginalny i nieszablonowy. Zadbaj o spójny wizerunek w sieci.

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

Wykonamy dla Ciebie nowoczesną stronę internetową, która wzmocni Twój wizerunek w sieci. Nasze projekty są indywidualne. Nie wykonujemy stron z szablonów. Każda strona jest projektowana i dopasowywana do indywidualnych potrzeb klienta. Daje też możliwość późniejszego rozwoju , bez konieczności wykonywania prac od nowa. Oferujemy:


projektowanie i tworzenie nowoczesnych stron internetowych,


dostosowywanie stron do urządzeń mobilnych (strony responsywne),


dbałość o intuicyjność i spójność wizerunkową (User Experience),


napisanie profesjonalnej treści na stronę, zgodnie z potrzebami Klienta,


optymalizację strony pod kątem SEO,


tłumaczenie stron na różne języki (lokalizacja stron internetowych).

STRONA Z SZABLONU CZY INDYWIDUALNY PROJEKT?

Strona z szablonu to pozorne zaoszczędzenie czasu i pieniędzy. Powstaje na podstawie schematu, dlatego w przypadku chęci późniejszej rozbudowy wykonawca strony bardzo często nie chce się podjąć prac lub wysoko ją wycenia. Indywidualny projekt strony internetowej jest niczym garnitur szyty na miarę. Można ją dopasować do potrzeb klienta, wprowadzać unikalne rozwiązania, które nie są stopowane szablonowością formy. Dodatkowo indywidualne projekty stron, które wykonujemy dają możliwość późniejszej ich rozbudowy, bez ograniczeń.

Nasze indywidualne strony internetowe powstają w oparciu o system CMS Drupal. CMS, z angielskiego Content Management System, określa stronę internetową z panelem administracyjnym, który umożliwia zamieszczanie treści bez znajomości programowania. Dzięki temu każdy nasz klient jest w stanie samodzielnie edytować, modyfikować, usuwać treść na stronie (tabele, grafiki, zdjęcia, filmiki) oraz formatować ją w sposób intuicyjny, zbliżony do działania Worda. Drupal to nie tylko CMS, to również framework, który powstał w oparciu o język PHP. To idealne rozwiązanie dla stron firmowych, korporacyjnych, portali informacyjnych, blogów.

„Konsumenci to żywi ludzie. Ich życie nie polega na samym kupowaniu.” – Marc Gobe

PROJEKTOWANIE NOWOCZESNYCH STRON INTERNETOWYCH

Projektując strony internetowe dla naszych Klientów wykonujemy następujące działania:


analiza branży, rynku, grupy docelowej,

opracowanie strategii wizerunkowej – oferujemy również projektowanie logo i elementów identyfikacji wizualnej, gwarantujących spójny i profesjonalny wizerunek w sieci, z uwzględnieniem oczekiwań grupy docelowej oraz oferty firmowej,

przygotowanie unikalnej treści na stronę internetową z odpowiednim jej wyeksponowaniem,

projektowanie UX z gwarancją intuicyjnej struktury strony oraz przyjaznego interface`u,

opracowanie unikalnej szaty graficznej nawiązującej do strategii wizerunkowej,

programowanie front-endu i back-endu, responsywność, panel zarządzania treścią, integracja z innymi narzędziami.

Jesteś zainteresowany nowoczesną, unikalną, indywidualną stroną internetową, która wzmocni Twoją pozycję i wyróżni Cię na tle konkurencji? Skontaktuj się z nami.

Napisz do nas e-mail: agencja@mocslowa.pl

lub zadzwoń: 793 77 22 39