Content marketing w praktyce - oferta

16/08/2017 - 09:42

Kiedy chcesz kupić ciasto udajesz się do cukierni. Kiedy potrzebujesz karmy dla psa odwiedzasz sklep zoologiczny. Kiedy natomiast zależy Ci na dotarciu ze swoją ofertą do grupy docelowej powinieneś postawić na profesjonalnie napisaną treść, która przyciągnie uwagę użytkownika i pozwoli uzyskać przewagę konkurencyjną.

Czy teksty na stronę internetową warto zlecić agencji content marketingowej? Czy opisy produktów do sklepu internetowego są ważne? Czy warto inwestować w profesjonalny content? Biorąc pod uwagę to, że na reklamie znają się najlepiej Ci, którzy ją tworzą, zlecenie napisania contentu specjalistom to inwestycja z szybkim terminem zwrotu. Postaw na profesjonalną treść i skuteczny jej marketing. Bądź rozpoznawalny w swojej branży.

Przeczytaj:

Jako że zagadnienie dotyczące tworzenia treści na potrzeby firm i współczesnych użytkowników internetu jest dość obszerne temat ten podzieliliśmy na dwie części. Pierwszą z nich możesz przeczytać w artykule: Oferta agencji content marketingowej MOC SŁOWA.
Poniżej znajdziesz z kolei szczegółowy opis usług, które świadczymy. Naszą ofertę podzieliliśmy na kilka kategorii w tym CONTENT i MARKETING i jak pisaliśmy w części pierwszej, kategoria „content” odnosi się do tworzenia treści na indywidualne zamówienia klientów, natomiast kategoria „marketing” dotyczy promowania napisanej przez nas treści w sieci.

Treści na strony internetowe

Treści na strony internetowe to usługa, w obrębie której realizujemy takie działania, jak przygotowywanie treści na istniejące lub powstające, także w naszej agencji, strony internetowe. Usługę tę dedykujemy klientom, którzy potrzebują chwytliwych treści przyciągających uwagę ich potencjalnych klientów. Usługa może być łączona z innymi, oferowanymi przez naszą agencję usługami, na przykład konsultingiem treści na stronie internetowej czy audytem strony internetowej.
Ile kosztuje napisanie treści na stronę internetową? Koszt stworzenia treści na stronę internetową jest ustalany indywidualnie i zależy między innymi od obszerności strony, tematyki, naszego zaangażowania w projekt.
Dlaczego firmowa strona jest ważna? Przeczytasz o tym w artykule tutaj.

Przeczytaj również:

ZAPOZNAJ SIĘ NASZĄ OFERTĄ: TREŚCI NA STRONĘ INTERNETOWĄ

Treści dla e-commerce

Decydując się na sprzedaż towaru online należy przygotować ofertę tak, by oglądający ją na swoim ekranie każdego urządzenia użytkownik zechciał ją kupić. Wskazane jest również to, by został stałym klientem i polecał sklep swoim znajomym i innym użytkownikom. Mamy doświadczenie w prowadzeniu sprzedaży internetowej, dlatego oferujemy swoim klientom usługę tworzenia treści do sklepów internetowych, które ułatwiają dokonanie wyboru i utwierdzają w przekonaniu, że produkt jest wart swojej ceny. Tworzymy opisy produktów, hasła reklamowe, treści na stronę główną i podstrony, chwytliwe wezwania do działania.
Usługa Tworzenia treści dla e-commerce może zostać poszerzona o wybrane usługi z kategorii Marketing, np. social media marketing, prowadzenie bloga firmowego czy edytowanie przygotowanej treści na stronie sklepu internetowego.

Przeczytaj również:

ZAPOZNAJ SIĘ NASZĄ OFERTĄ: TREŚCI DO SKLEPÓW INTERNETOWYCH.

Treści sprzedażowe (ulotki, katalogi firmowe, katalogi produktowe, filmiki)

Każda forma reklamy jest dobra, pod warunkiem, że jest przemyślana i odpowiednio zaprojektowana. W przypadku ulotki czy katalogu firmowego bądź produktowego poza samą grafiką szalenie istotną kwestię odgrywa treść, która, w przypadku ulotek i katalogów powinna być skrótowa, ale treściwa, konkretna i perswazyjna. W obrębie usługi Content przygotowujemy treści na ulotki oraz treść do katalogów firmowych i reklamowych, których celem jest promowanie produktów i podnoszenie rangi firmy.

Zobacz katalog, który od podstaw powstał w naszej agencji.

_ KATALOG 8BAG

Contet to również video. Jesteśmy autorami treści filmiku reklamowego dla marki Amadu przygotowanego w agencji interaktywnej Gapper.

Filmik amadu

ZAPOZNAJ SIĘ NASZĄ OFERTĄ: PISANIE OFERT SPRZEDAŻOWYCH ORAZ  TREŚCI REKLAMOWE.

Wpisy na blogi firmowe

Blog jest obecnie narzędziem, które nie tylko ułatwia nawiązywanie kontaktu z grupą potencjalnych klientów. Buduje również wizerunek marki, pozwala uzyskać przewagę konkurencyjną, zaistnieć jako ekspert w swojej branży, zaprezentować swoją usługę czy produkt nieco inaczej, niż w karcie produktu czy tradycyjnej ofercie dostępnej na firmowej stronie internetowej. Systematyczne prowadzenie bloga może też wzmocnić pozycję strony w wyszukiwarce internetowej. Usługę „Wpisy na blogi firmowe”, a więc pisanie artykułów na blogi firmowe a także ich zamieszczanie (prowadzenie blogów firmowych) dedykujemy więc tym klientom, którzy chcą budować świadomość swojej marki i wzmacniać jej pozycję w wyszukiwarce internetowej. Mamy w tym bogate doświadczenie.
Oferujemy nie tylko samo pisanie, ale prowadzenie blogów firmowych, czyli zamieszczanie treści na blogach, z możliwością dołączania zdjęć pasujących do treści, co jest gwarancją profesjonalnie zaprezentowanego tekstu, zgodnie z wytycznymi Google.

Chcesz wiedzieć, jak wygląda to w praktyce? Spójrz na naszego bloga.

Przeczytaj również:

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ: WPISY NA BLOGI FIRMOWE.

Teksty copywriterskie, teksty SEO

Treść może być zamieszczana nie tylko na własnej stronie internetowej. Nasi klienci potrzebują często dodatkowych treści, które zaprezentują ich firmę, usługę, produkt. Tworzymy treści wzmacniające ich pozycję na tle konkurencji, ukazujące ich mocne strony, zwracające uwagę na to, co mają do zaoferowania swoim potencjalnym klientom. Mając na uwadze wytyczne Google dbamy o wysoką jakość tekstów, które są zawsze unikalne, wartościowe, czytelne, pomocne oraz przyjazne użytkownikowi. Przekazujemy w nich to, co nasi klienci chcą, by zostało przekazane grupie docelowej. Nasze teksty copywriterskie uwzględniają też obecność słów kluczowych istotnych dla osiągania wysokich pozycji w internecie. Usługa pisania tekstów copywriterskich i tekstów SEO może być połączona z usługą marketingową promującą markę w sieci.

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ: TEKSTY COPYWRITERSKIE ORAZ TEKSTY SEO

Artykuły sponsorowane

Marketing jest wpisany w naszą działalność, dlatego pisanie artykułów sponsorowanych należy do naszych codziennych zadań. Napisać o kremie nawilżającym, który właśnie wchodzi na rynek? Przedstawić ofertę firmy leasingowej, tak, by czytelnik nie odebrał jej jako oczywistej reklamy? A może zachęcić do skorzystania z usług firmy produkującej meble na wymiar? Wszystko to jest dla nas wyzwaniem, z którym świetnie dajemy sobie radę. Znamy zasady i jesteśmy taktowni, dlatego nasze artykuły sponsorowane, choć pozornie nie mają charakteru perswazyjnego, w skuteczny i oryginalny sposób potrafią spełnić swoje zadanie. Potrzebujesz artykułów sponsorowanych? Napisz na: agencja@mocslowa.pl

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ: ARTYKUŁY SPONSOROWANE.

Case study

Czym jest case study? To studium przypadku, inaczej analiza przypadku, zawierające szczegółowy opis tego, czego owa analiza dotyczy. Case study pozwala zaprezentować swoje działania odbiorcom, podkreślić mocne strony firmy, przedstawić punkt widzenia, który zainteresuje grupę docelową. A że ma luźny charakter, lektura case study jest przyjemna i lekka. Chcesz zaprezentować swoje nowości grupie docelowej? Case study jest świetną propozycją na lekkie i przyjemne w odbiorze przedstawienie odświeżonej oferty. Twoja firma zdecydowała się na rebranding? Case study może zobrazować proces transformacji ukazując jednocześnie nową strategię, misję czy filozofię marki.

Więcej o tym, czym jest case study przeczytasz w artykule: Co to jest case study?

Chcesz przeczytać case study naszego autorstwa?

 

Naming

Słowo to wywodzi się od angielskiego słowa „name” oznaczającego imię lub nazwę osoby i oznacza nazywanie, nadawanie imienia. W praktyce określa więc tworzenie nazw dla firm, brandów, produktów. Jako że nazwy te są często łączone z claimami, hasłami i sloganami reklamowymi naszym Klientom oferujemy tworzenie oryginalnych nazw oraz claimów tworzących spójny obraz marki. Przykładem nazwy marki naszego autorstwa jest między innymi nazwa naszej agencji content marketingowej MOC SŁOWA. Jest ona prosta, łatwa do zapamiętania, dobrze kojarząca się i przekazująca ważne przesłanie: słowa mają moc.

Przykładami innych nazw naszego autorstwa są nazwy brandów i claimów:

Amadu – Laboratorium SNU – nazwa brandu oferująca swoim klientom asortyment do sypialni,

Azuko – Fabryka Dobrych Wnętrz – nazwa brandu producenta mebli drewnianych,

Armadi – Twój wymiar mebli – nazwa i claim dla producenta mebli na wymiar,

HardStone – nazwa brandu dla producenta kamienia naturalnego.

Przeczytaj również:

 

Tłumaczenie tekstów na języki obce

Wiemy, jak istotna jest treść dobrej jakości. Jedną z nowości, jaką uruchomiliśmy dla naszych Klientów jest usługa tłumaczenia napisanych przez nas tekstów na języki obce. W obrębie tej usługi wykonujemy między innymi tłumaczenia stron internetowych oraz tłumaczenia treści, w tym między innymi artykułów sponsorowanych, wpisów na bloga i innych treści przez nas napisanych.
W obrębie tej usługi występuje również lokalizacja językowa, a więc adaptacja przetłumaczonego materiału z dostosowaniem treści do wymogów danego kraju. Lokalizacja językowa to proces znacznie bardziej zaawansowany w stosunku do standardowego tłumaczenia, gdyż wymaga większego zagłębienia się w tekst i znajomości potrzeb rynku, co ma znaczenie z marketingowego punktu widzenia. Każdy kraj, a tym samym każda wersja językowa firmowej strony internetowej, wymaga znajomości rynku i dostosowania do niej języka komunikatów. Lokalizacja językowa ma na celu uzyskanie najbardziej satysfakcjonujących efektów sprzedażowych.

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ: LOKALIZACJA STRON INTERNETOWYCH.

W naszej ofercie poza samym tworzeniem treści świadczymy również usługę z zakresu marketing, która obejmuje takie działania jak:

 • Audyt strony internetowej pod kątem treści

 • Konsulting treści na stronach internetowych

 • Opracowywanie strategii treści

 • Web edit

 • Prowadzenie blogów firmowych

 • Marketing społecznościowy

 • Inbound marketing

 • Growhacking

 • Publikowanie artykułów marketingowych.

   

Zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do współpracy.

Nasze słowa mają swoje zadanie.
Ty je wytyczasz, my je realizujemy.

Zobacz ofertę

Moc słowa:

„Jeśli trzy słowa wyrażą coś lepiej i zabawniej niż cztery, to świetnie,
użyj trzech!”

Jonathan Carroll

Zadaj pytanie

5 + 1 =